O mně

PMU Artist – Martina Žandovská

Mé jméno je Martina Žandovská a jsem PMU Artist nebo-li umělec v Permanentním make-upu.

Od doby, kdy jsem vystudovala střední kosmetickou školu, jsem věděla, že krása a vizáž, zabírá velmi důležité místo v životě každé ženy. Proto má pozornost vedla k tomu se v oboru krásy více rozvíjet. Z počátku jsem směřovala k make-upu jako takovému a vytvářela dokonalý vzhled v podobě svatebního, denního čí večerního líčení.

Permanentnímu make-upu jsem se začala věnovat v době, kdy na trh přišel trend vláskování obočí v podobě techniky zvané Microblading. Tato technika mě natolik uchvátila, že jsem v roce 2017 absolvovala první základní kurz permanentního make-upu, který se zaměřoval na obočí, linky i rty. V roce 2018 jsem prošla intenzivním tréninkem na největší, nejprestižnější a celosvětově uznávané akademii permanentního make-upu PhiAcademy.

Od té doby se neustále školím od těch nejlepších umělců a špiček v oboru. Absolvuji různé doplňkové kurzy, perfection trainingy, masterclassy pro pokročilé a workshopy, díky kterým mohu nabízet ty nejkvalitnější služby. Mou vizitkou jsou stovky spokojených klientek.

Za můj největší úspěch považuji umístění se v semifinále světové soutěže permanentního make-upu WULOP, ve které jsem získala 1. místo v kategorii Pudrového obočí a 2. místo v kategorii Microblading. Nyní se připravuji na velké finále do Turecka.

Česká Miss 2017

Dostala jsem možnost být tam s nimi a postarat se jim o make-up na jejich velké finále. Zatím moje největší zkušenost za dobu mé profese. Nepopsatelný zážitek. Bylo mi ctí připravit jak hostesky a moderátory, tak i samotné dvě finalistky, které pro mě byly jednoznačně vítězkami.